GLAS OCH KERAMIK / Glas / Karaffer 7381101
nr 738 1101
Karaffer
2 st, 1800-tal
Kondition: skadad, nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 januari 2012
kl 17:30:35